Понедельник
23.05.2022
02:15
Ви увійшли як Guest
Група "Гости"Вітаю Вас Guest
RSS
 
Дошкільний навчальний заклад №89 "Віночок"
Головна Мій профільВхідРеєстрація Вихід
Щиро дякуємо »
Меню сайту

Наше опитування
Чого не вистачає нашому сайту?
Total of answers: 41

Статистика

Відео ряд

Форма входу
Login:
Password:

Висловлюємо велику подяку Мкртчяну Араіку Рафіковичу за постійну допомогу в розчищені території від снігу!!! Колектив батьків, дітей та працівників ДНЗ№89

Вкотре висловлюємо подяку нашому постійному спонсору Мкртчяну Араіку Рафіковичу за новорічні подарунки для дітей.

Батьки та адміністрація закладу дякують Акопяну Армену Разміковичу за допомогу у придбанні килимів для групового приміщення.

Ще раз дякуємо Мкртчяну Араіку Рафіковичу за допомогу у придбанні лінолеуму для дітей групи №12. 

Колектив дошкільного навчального закладу висловлює велику подяку Мкртчяну Араіку Рафіковичу за допомогу у придбанні новорічних подарунків.


Висловлюємо велику подяку всім небайдужим мешканцям міста, а особливо, організатору – Аллі Цимбал та художниці – Ользі Курській, які розмалювали бетонний паркан нашого дошкільного закладу. Слава Україні!


Подяка Акопяну Армену Разміковичу за допомогу у придбанні будівельного матеріалу для підготовки дошкільного закладу до нового навчального року.


Подяка Мкртчяну Араіку Рафіковичу за допомогу у оновленні м'якого інвентарю.


Подяка Шако В'ячеславу Сергійовичу у придбанні саджанців та деревини для ремонту павільйонів груп №8, №10, №12.


Подяка Акопяну Армену Разміковичу за допомогу у придбанні іграшок, новорічних прикрас та шафочок для дітей групи №12. Щиро дякуємо!


Подяка Зубику В.В. за утеплення приміщення гр. №10 (встановлення склопакетів).


Ще раз хочеться висловити слова вдячності Мкртчяну Араіку Рафіковичу за допомогу у придбанні тридцяти комплектів постільної білизни для дітей.


Подяка Акопяну Армену Разміковичу від дітей, батьків гр. №12 та дошкільного закладу за надання матеріальної допомоги в підготовці групи до навчального року. 


Дякуємо Мкртчяну Араіку Рафіковичу за цінний подарунок - мультимедійний проектор та екран, які він подарував дитячому садочку, як переможцю конкурсу "Кращий дошкільний заклад міста" у номінації "Дошкільний навчальний заклад - осередок здоров'я".


Працівники та діти дошкільного навчального закладу висловлюють велику подяку своїм шефам - Управлінню МНС у Черкаській області, особливо генерал-майору служби цивільного захисту Віктору Гвоздю, за неодноразову та безкорисливу допомогу у вирішенні будь-яких нагальних потреб. 

Наші координати

18024, м. Черкаси, вул. Тараскова 8,

телефони: 66-76-15, 66-79-34, 66-79-77

Електронна пошта: dnz89-vinochok@ukr.net

Крім того, свої запитання ви можете залишати на нашому форумі, а також користуючись зворотнім зв'язком


Міні-чат

ПошукДошкільний навчальний заклад "Віночок" © 2022